GWARANCJA SATYSFAKCJI:
Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych wypieków, zwrócimy Ci całą sumę jaką za nie zapłaciłeś.

O mnie

jak pracuję

1

Pierwsza faza przygotowania tortu to wizja, to jak ma wyglądać. Najpierw dostaję od Ciebie hasło, że ma być to tort np. elegancki, albo zabawny, dla wędkarza, albo kogoś kto kocha koty. Czasem przychodzisz z gotowym pomysłem, wiesz dokładnie co ma się znaleźć na torcie. Wtedy jest moment na uruchomienie fantazji. Do tego wybierany jest smak – tutaj nie ma ograniczeń. Osobiście proponuję te które kocham: czekoladowy albo śmietankowy z dodatkami np. owoców. Lubię wyzwania dlatego mogę zrobić dowolną kombinację smakową z Twojej fantazji.

2

Kolejny krok to projekt rysunkowy – to element niezwykle ważny. Siadam z kartką i ołówkiem i rysuję. Projekt przesyłam Ci drogą mailową, bądź pokazuję do akceptacji na osobistym spotkaniu . Jeśli trzeba coś poprawić nanoszę poprawki i ustalamy wersję końcową.

3

Lepienie figurek i przygotowywanie elementów, które da się zrobić wcześniej – to następny krok, aby samo wykonanie tortu zostawić na koniec, by był on świeży i pyszny w dniu uroczystości.

4

Kolejny etap to pieczenie, przekładanie masą i obkładanie masą cukrową. Dopiero w tym momencie zdobię i ustawiam figurki cukrowe. Przygotowanie każdego tortu to min. 5-6 godzin pracy, jeśli jest to tort piętrowy, albo z większą ilością figurek trzeba dodać kilka kolejnych godzin. Mimo to uwielbiam to co robię. Bardzo zależy mi na tym aby każdy klient był w pełni zadowolony.

strony które warto odwiedzić

  1. www.ewabilkiewicz.pl
  2. www.krainarumianku.pl
  3. www.facebook.com/Cukiernica-portfolio-ewabilkiewiczpl
  4. www.facebook.com/kraina.rumianku
  5. www.sofiacoaching.eu
  6. www.anolina.pl
  7. www.pracowniamakowa.pl

kilka słów o mnie

DSC_22312

Czekoladzie i innym słodkościom nie umiem się oprzeć.
Nie jestem jedyna, może i Ty tak masz.
Mam wykształcenie artystyczne ze specjalizacją rzeźba.
Teraz przenoszę moje umiejętności z tej dziedziny
na inny materiał jakim jest cukier.
Każdy tort to oddzielna historia.
Odłożyłam na bok glinę, drewno, gips, młotki i dłuta
i przerzuciłam się na bardziej subtelne narzędzia.
Lubię podejmować nowe wyzwania a te wypieki są jednym z nich.

Rekomendacje